Internetový obchod

Workshop výroby vitráží Tiffany pro začátečníky

Kurzy probíhají v prostorách prodejny skla a potřeb pro sklenáře firmy TGK, Praha 7, U Výstaviště 9 

Kurzy jsou určeny těm, kteří již mají začátky za sebou a chtějí se postit do něčeho složitějšího. Kurzy jsou buď víkendové, nebo si vyberete všední den, pondělí, středa nebo pátek. Pracovat začneme v 10:00 a měli bychom skončit v 18:00 s přestávkou na oběd. Voda, káva, čaj a něco dobrého k tomu bude k dispozici. Cena: 3 300,- Kč

Po zaplacení Vám buď pošlu poštou dárkový poukaz, nebo Vám jej pošlu emailem a Vy si jej vytisknete, samozřejmě stačí černobíle. :)

Prosím připojte svůj telefoní kontakt.

Můžete  si u nás nakoupit vše potřebné a začít si vyrábět vitráže sami doma. 

Workshop výroby vitráží Tiffany pro pokročilé

                    Kurzy probíhají v prostorách prodejny skla a potřeb pro sklenáře firmy TGK 

U Výstaviště 9, Praha 7 (naproti zimnímu stadiony na Výstavišti)

Dvoudenní kurz, při kterém se naučíte základy výroby Tiffany vitráže. Připravíte si papírovou šablonu, naučíte se řezat sklo. Nařežete si sklo podle připravené šablony, obalíte jej měděnými páskami a nakonec spájíte cínem dobromady. 

Kurzy jsou buď víkendové, nebo si vyberete všední den, pondělí, středa nebo pátek. Pracovat začneme v 10:00 a měli bychom skončit v 18:00 s přestávkou na oběd. Voda, káva, čaj a něco dobrého k tomu bude k dispozici. Cena: 3 900,- Kč

Po zaplacení Vám buď pošlu poštou dárkový poukaz, nebo Vám jej pošlu emailem a Vy si jej vytisknete, samozřejmě stačí černobíle. :)

Prosím připojte svůj telefoní kontakt.

Pokud se Vám práce se sklem zalíbí, můžete pokračovat v kurzech pro pokročilé, nebo si u nás nakoupit vše potřebné a začít si vyrábět vitráže sami doma.

Vitráže na stěnu, nebo do okna


Madona

Velikost: 30 x 30 cm

Cena. 5 700,- Kč


Skleněná Madona v dobách největší slávy.

Silver Dollar


Spojení několika technik. Lehaného skla, kdy se při vysokých teplotách zataví nařezané tvary do podkladového skla. Malby na sklo a tiffani technika na vytvoření rámečku.

Velikost: 40,5 x 40,5 cm

Cena: 7 900,-

Adam a EvaVelká klasická tiffany vitráž.

velikost 53 x 35 cm

cena: 14 400,- Kč